Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.ganas.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.ganas.cz/www/inicializace.php on line 213
Jeřáby otočné

Jeřáby otočné

  • Úvod
  • Jeřáby otočné

Parametry pro otočné jeřáby

Nosné sloupy těchto jeřábů jsou obvykle ze silnostěnných trubek větších průměrů. Výložníkové ramena tvoří válcované profily po jejichž spodní přírubě pojíždí zdvihový mechanizmus.

Upevnění - sloupové jeřáby těchto konstrukcí se upevňují do základu betonových podlah. Pro konzolové nástěnné jeřáby se využívají svislé konstrukce budov a výrobních hal.

Zdvihy a pojezdy kladkostrojů jsou osazovány dvojrychlostními mechanizmy. Pro plynulý rozjezd a zastavení kladkostrojů můžeme doplnit i frekvenčním měničem.

Otáčení jeřábů je převážně ruční, u větších nosností elektrické s brzdou aretující polohu výložníkového ramene.

Ovládání otočných jeřábů je závěsným ovladačem zavěšeným na kladkostroji nebo nezávisle pevně ukotveném na otočném rameni.

Použití otočných jeřábů sloupových nebo nástěnných /konzolových/ je velmi široké a spolehlivé. Řeší potřebnou manipulaci s výrobky a materiály.

Proč právě s námi?

25 let na trhu

Tradice,
odbornost,
zkušenosti.

Komplexnost výroby i servisu

Provádíme úplnou servisní činnost včetně kontrolní činnosti jeřábů mostových, otočných, osobních a nákladních výtahů a všech ostatních zdvihacích zařízení

Nonstop služby

Po pracovní době a ve dnech pracovního klidu, nástup na opravu ihned, maximálně do 2 hodin.

Revize - zkoušky - prohlídky

Záruční i pozáruční servis, revizní zkoušky, zatěžovací a zachycovací zkoušky, revize,odborné a inspekční prohlídky.

Potřebujete poradit?

napište nám